Naujienos

Aukštadvario žemės ūkio mokyklos komanda dalyvavo parodoje „Studijos 2019“

„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu moto 2019 metų vasario 7–9 dienomis lankytojus pasitiko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, kurią organizavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.
Parodoje „Studijos 2019” specialistai dalinosi sėkmingos karjeros paslaptimis, aktualia informacija apie studijas Lietuvoje ir užsienyje, konsultavo aktualiausiais klausimais.
Aukštadvario žemės ūkio mokyklos mokiniai Gabrielė Marija Akunevičiūtė, Gaisva Janukevičiūtė, Greta Janukevičiūtė, Vytis Beliokas, Eglė Leščinskytė, Eitvydas Šimonis drauge su profesijos vyr. mokytoja Milda Šimoniene, metodininke Liucija Venckiene ir praktikos vadovu Gediminu Pociūnu dalyvavo parodoje, maisto sektoriuje. Nuo seno Aukštadvario kraštas garsėja šimtalapiais, tai parodos svečiai buvo vaišinami mokinių iškeptu pyragu – šimtalapiu.
Renginio „Studijos 2019“ metu mokiniai demonstravo lietinių blynų su įvairiausiais įdarais technologinį procesą. Pagaminti lietiniai buvo išradingai dekoruojami ir patiekiami renginio lankytojų degustacijai. Lankytojams patiko blyneliai su špinatais, su burokėliais, su varške ir šviežiomis uogomis, papuošti karamelės, šokolado, sūrio dekoracijomis. Abejingų blynelių skoniui nebuvo.
Mokiniai ir mokytojai pristatė Aukštadvario žemės ūkio mokyklos mokymo programas, mokymosi profesinėje mokykloje privalumus, mokinių laisvalaikį, neformalųjį švietimą, tarptautinę praktiką ES šalyse, įsidarbinimo galimybes.

Profesijos mokytoja metodininkė Violeta Nairanauskienė

Taip pat skaitykite: